Szlifowanie pozostałości wykładziny i kleju za pomocą narzędzi z diamentu polikrystalicznego

Jak usunąć klej i resztki dywanu oraz wykładziny?

Pokrycie podłoży włókninami materiałowymi jak juta, dywany czy wykładziny to rozwiązanie, które wiąże się z benefitami miękkości i łagodności podłoża równocześnie takie pokrycie szybciej się eksploatuje przez co przychodzi czas kiedy to należy usunąć jej części z podłogi. Działanie to nie należy do najprostszych, jeżeli używamy standardowych technologii pracy.

Jak szlifować przyklejoną wykładzinę?

Podobnie jak w przypadku linoleum należy zastosować narzędzie, które wyróżniać się będzie ostrą i ząbkowaną strukturą, dzięki czemu podłoże będzie skrawane przez co usunięcie dywanów czy wykładziny nie będzie większym problemem. Takimi rozwiązaniami są tarcze i segmenty z zastosowaniem ząbkowanego diamentu polikrystalicznego. Jako materiał stosowany na tokarkach wyróżnia się wyjątkową odpornością na zużycie.

Jak wybrać najepsze narzędzie do usuwania wykładziny?

Po pierwsze masa maszyny oraz grubość kleju pod powłoką to dwa kluczowe determinanty wielkości i ilości elementów na tarczy czy segmentu do usuwania wykładzin. Zadzwoń do naszego specjalisty w dziale obsługi klienta a wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie do zrywania i usuwania kleistych powłok i resztek wykładziny i dywanu.

Tarcza do szlifowania wykładziny

 

Specjalistyczne tarcze z diamentu PKD do usuwania pozostałości kleju i wykłądziny

Polecane segmenty do usuwania kleju i resztek dywanu

Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882