-8%
,

Segment PCD z ząbkami (Blastrac)

(5 opinii klienta)

Original price was: 179.00zł.Current price is: 165.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 165.00.

Segment PCD, który skutecznie usuwa powłoki dzięki diamentowi polikrystalicznemu – stosowany z maszynami Blastrac

Produkt dostępny na zamówienie

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segmenty PKD Diamatic do maszyn marki Blastrac z zastosowaniem ostrzy z diamentu polikrystalicznego to najlepsze dostępne narzędzie do zdzierania powłok. Ostrza PCD skrawają skutecznie nawet najbardziej kleiste powłoki takie jak lepik, subit, papę czy smołę. Dzięki ogromniej twardości i zminimalizowanej powierzchni trącej nie rozgrzewają podłoża zapobiegając zalepianiu. Diament PKD to narzędzie stosowane również przy skrawaniu materiałów kompozytowych z uwagi na swoją ekstremalnie długą żywotność i odporność na ścieranie. Ważnym elementem tego narzędzia są diamentowe belki wykonane z węglika spiekanego co pozwala nie tylko szybko i agresywnie zdzierać nawierzchnie, ale i równać naruszone struktury zagłębień po czyszczeniu.

Do czego stosowac segment z ząbkami do Blastrac

Segmenty PKD to idealne narzędzie do pracy z grubymi i lakierowanymi warstwami akrylowymi czy farbami. Założone na szlifierkę planetarną Blastrac profesjonalne narzędzia do zdzierania powłok sprawdzają się przy usuwaniu kleju do płytek, glazury czy bardziej specjalistycznego kleju winylowego, poliuretanowego i lateksowego. Przewagą tego rozwiązania jest potężna moc skrawania, dzięki której czyszczenie żywicy epoksydowej czy syntetycznej nie stanowi żadnego problemu dla wszelkiego rodzaju szlifierek głowicowych. Również trwałe materiały wykładzin takie jak linoleum czy lenteks zrywane są tak efektywnie, jak płytki pcv, czy pilśniowe. Ważnym aspektem pracy z segmentami PCD jest ich skuteczność, która zaświadcza o ich jakości przy zdzieraniu nawet materiałowych podłoży takich jak juta, włóknina czy gąbka. Segmenty diamentowe PCD spisują się wyśmienicie również przy usuwaniu uszczelniaczy masy szpachlowej i bitumicznej dzięki czemu są to najskuteczniejsze narzędzia do pracy z wszelkimi pokryciami na podłogach.

Segmenty z ząbkami kompatybilne są z szlifierkami jednogłowicowymi / jednotarczowymi oraz szlifierkami trójgłowicowymi Blastrac. Poszczególne modele wypisane są w zakładce dodatkowe informacje.

Marka

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

5 opinii dla Segment PCD z ząbkami (Blastrac)

 1. Hubert Baran

  Polecam przede wszystkim do usuwania subitu bądź papy. Diamentowe segmenty bardzo dobrej jakości, nie zapychają się tak szybko

 2. Szlifowanie podłoży Tarnów Adam Wielki

  Używałem segmentów do usuwania subitu i jestem bardzo zadowolony, wszystko poszło szybko i sprawnie

 3. Grzegorz Sojka

  Czyszczenie żywicy epoksydowej tymi segmentami idzie bardzo dobre, polecam

 4. Piotr Gaj

  Podczas czyszczenia kleju na maszynie BMG-555SC diamentowe segmenty sprawdzają się bardzo dobrze

 5. Kuba Talka

  Segmenty sprawdzają się bardzo dobrze na robocie gdy potrzeba usunąć smołę lub subit.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882