-8%
,

Segment PCD z ząbkami (Husqvarna)

(5 opinii klienta)

Original price was: 179.00zł.Current price is: 165.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 165.00.

Segment Husqvarna Redi Lock z ząbkami PCD z diamentu polikrystalicznego do czyszczenia powłok, usuwania farby, zdzierania podłoży, usuwania masy bitumicznej i szpachlowej.

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment Husqvarna Redi Lock z ząbkami PCD wykonanymi z diamentu polikrystalicznego to najbardziej profesjonalne narzędzie do usuwania powłok. Ostrza PCD skrawają szybko i skutecznie nawet najbardziej kleiste powłoki w tym lepik, subit, papę czy smołę. Dzięki potężnej twardości i zminimalizowanej powierzchni trącej nie przegrzewają materiału zapobiegając smoleniu.

Diament PKD to syntetyczny materiał stosowany również przy skrawaniu kompozytów na tokarkach z uwagi na swoją ekstremalnie długą żywotność i odporność na ścieranie. Istotnym elementem tego narzędzia są diamentowe belki z zastosowaniem węglika spiekanego dzięki czemu nie tylko szybko i agresywnie usuwa nawierzchnie, ale i równa naruszone struktury zagłębień po skrawaniu.

Narzędzie zdzierające Husqvarna mocowane na zamek Redi-Lock pasują co całej gamy produktów pokrewnych. Segmenty PKD to idealne narzędzie do pracy z lakierowanymi powłokami akrylu czy farby. Założone na głowicową szlifierkę planetarną profesjonalne narzędzia do zdzierania powłok spisują się przy usuwaniu kleju do płytek, glazury czy bardziej specjalistycznego kleju winylowego, poliuretanowego i lateksowego. Przewagą tego rozwiązania jest potężna moc ścinania powłok a nie rozmazywania, dzięki której czyszczenie żywicy epoksydowej czy syntetycznej nie stanowi żadnego problemu. Również stałe materiały wykładzin takie jak linoleum czy lenteks zdzierane są tak efektywnie, jak płytki pcv, czy pilśniowe.

Istotnym aspektem pracy z segmentami PCD jest ich skuteczność, która jest na wyjątkowo wysokim poziomie przy zdzieraniu nawet materiałowych podłoży takich jak juta, włóknina czy gąbka. Segmenty diamentowe PCD spisują się wyśmienicie również przy usuwaniu uszczelniaczy masy szpachlowej i bitumicznej przez co stanowią najbardziej efektywne narzędzie każdego specjalisty od usuwania powłok.

Marka

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , ,

5 opinii dla Segment PCD z ząbkami (Husqvarna)

 1. Tadeusz Bierlet

  Bardzo przydatny produkt podczas pracy z kleistymi powłokami, zawsze mam go na stanie przez jego różnorakie zastosowanie

 2. Henryk Lejkowski

  Nie sądziłem ale segmenty sprawdziły się nawet podczas usuwania linoleum, klasa!

 3. Piotr

  Polecam przede wszystkim do czyszczenia żywicy epoksydowej, segmenty sprawdzają się tak jak trzeba

 4. Szymon Żak

  Miałem problem z przegrzewaniem się papy i subitu co skutkowało niekorzystnym smoleniem ale gdy kupiłem te segmenty do mojego PG 400 to ten problem zniknął

 5. Konkret Concrete

  Produkt bardzo efektywnie sprawdza się podczas usuwania kleju spod płytek

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882