,

Segment PCD z ząbkami (Janser)

(5 opinii klienta)

165.00

Wkładka do szlifierki Janser dedykowana do zdzierania kleistych pokryć, szybka i efektywna praca dzięki diamentowe PCD

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment Janser Quick Change z ostrzami wykonanymi z diamentu polikrystalicznego to maksymalnie agresywne rozwiązanie do usuwania wszelkich nawierzchni. Ostrza PCD skrawają perfekcyjnie nawet najbardziej kleiste powłoki w tym lepik, subit, papę czy smołę. Dzięki wyróżniającej się twardości i niewielkiej powierzchni trącej nie podnoszą temperatury materiału zapobiegając smoleniu. Diament PKD to narzędzie stosowane również przy skrawaniu z uwagi na swoją ekstremalnie długą żywotność i odporność na zużycie.

Ważnym elementem tego narzędzia są poprzeczne diamentowe belki z zatopionym węglikiem spiekanym w metalicznym spoiwie co pozwala nie tylko szybko i agresywnie usuwać powłoki, ale i równać naruszone struktury rys po skrawaniu. Segmenty PCD to idealne narzędzie do pracy z lakierowanymi warstwami akrylu czy farby. Założone na głowicową szlifierkę komponują się z wszystkimi złączami Quick Change QC lub płytkami adaptacyjnymi szlifierek jedno i trójgłowicowymi oraz planetarnymi jak Tri-Varo. Segmenty to specjalistyczne narzędzia do zdzierania wszelkich pokryć, sprawdzają się przy usuwaniu kleju do płytek, glazury czy bardziej specjalistycznego kleju winylowego, poliuretanowego i lateksowego.

Genialne rezultaty w zdzieraniu pokryć, szybka i efektywna praca. Diamentowy segment z ząbkami do Jansera w promocyjnej cenie!

Wyjątkowością tego rozwiązania jest potężna moc skrawania, dzięki której czyszczenie żywicy epoksydowej czy syntetycznej nie stanowi żadnego problemu. Ponadto trwałe materiały wykładzin takie jak linoleum czy lenteks zrywane są tak efektywnie, jak płytki pcv, czy pilśniowe. Istotnym elementem pracy z segmentami PKD jest ich ponadprzeciętna skuteczność, która jest na bardzo wysokim poziomie przy zdzieraniu nawet materiałowych podłoży takich jak juta, włóknina czy gąbka. Segmenty diamentowe PCD radzą sobie również przy usuwaniu uszczelniaczy masy szpachlowej i bitumicznej potwierdzając swoją role jako najbardziej skuteczne rozwiązanie do zdzierania powłok

Marka

Zastosowanie

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , ,

5 opinii dla Segment PCD z ząbkami (Janser)

 1. Patryk

  Absolutnie najlepsza cena na rynku! Konkurencja sprzedaje segmenty do Jansera za kwotę czasami 2 razy wyższą! Nie miałem pojęcia o istnieniu tej firmy, ale zauważyłem logo diamentowe u naszych podwykonawców, którzy podobno używają tego od lat.

 2. Szymon Rajka

  Usuwanie kleju było bardzo proste na maszynie BG 250E. Segmenty bardzo trwałe i wydajne, polecam

 3. Krzysztof Solecki

  Osobiście używam tych segmentów do czyszczenia podłogi z kleju który był pod glazurą i z chęcią mogę polecić je innym

 4. Robert Dudka szlifowanie Szczecin

  Usuwanie kleju winylowego tymi segmentami poszło bardzo szybko i sprawnie

 5. Kamil Sawila

  Przy pracy na maszynie BSM 400 segmenty spisały się bardzo dobrze. Polecam

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882