-8%
,

Segment PCD z ząbkami (Schwamborn)

(5 opinii klienta)

Original price was: 179.00zł.Current price is: 165.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 165.00.

Ostrza PKD do szlifierki Schwamborn usuwają najtrudniejsze powłoki kleju czy lakieru

Produkt dostępny na zamówienie

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment PCD do maszyn Schwamborn z użyciem ostrzy z diamentu polikrystalicznego to maksymalnie agresywne narzędzie do usuwania powłok. Ząbki PKD zrywają perfekcyjnie nawet najbardziej kleiste powłoki takie jak lepik, subit, papę czy smołę. Dzięki ogromniej twardości i niewielkiej powierzchni trącej nie podnoszą temperatury podłoża zapobiegając smoleniu.

Segmend PCD z ząbkami to szybkie i skutecznie usuwanie najtrudniejszych powłok

Diament PKD to narzędzie stosowane również przy skrawaniu z uwagi na swoją ekstremalnie długą żywotność i odporność na ścieranie. Istotnym elementem tego narzędzia są poprzeczne belki z zastosowaniem węglika spiekanego co pozwala nie tylko szybko i agresywnie usuwać nawierzchnie, ale i profilować naruszone powierzchnie zagłębień po skrawaniu. Segmenty PKD to najbardziej skuteczne narzędzie do pracy z lakierowanymi warstwami akrylu czy farby. Założone na głowicową szlifierkę diamentowe narzędzia do zdzierania powłok sprawdzają się przy usuwaniu kleju do płytek, glazury czy nawet kleju winylowego, poliuretanowego i lateksowego. Przewagą tego rozwiązania jest potężna moc skrawania wykorzystywana dzięki szlifierce planetarnej, dzięki której czyszczenie żywicy epoksydowej czy syntetycznej nie stanowi żadnego problemu. Tak jak i kleiste tak i stałe materiały wykładzin takie jak linoleum czy lenteks zrywane są tak efektywnie, jak płytki pcv, czy pilśniowe. Ważnym elementem pracy z segmentami PCD jest ich produktywność, która jest na bardzo wysokim poziomie przy zdzieraniu również materiałowych podłoży takich jak juta, włóknina czy gąbka.

Segmenty diamentowe PKD Schwamborn radzą sobie również przy usuwaniu uszczelniaczy masy szpachlowej i bitumicznej co zaświadcza o światowej klasie tego maksymalnie skutecznego rozwiązania do usuwania pokryć powierzchni betonowych.

Marka

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , , , ,

5 opinii dla Segment PCD z ząbkami (Schwamborn)

 1. Wiktor Polak

  Usuwam subit tymi segmentami od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić innym ten produkt jeśli chcą dobry jakościowo segment

 2. Tomek Drapała

  Usuwanie kleju winylowego segmentami idzie bardzo efektywnie. Pracownicy są bardzo zadowoleni z produktu

 3. Dariusz Kania

  Myślałem, że segmenty będą się zapychać farbą ale nic takiego nie występuje więc jestem bardzo zadowolony

 4. Kamil

  Używając tych segmentów nie zauważyłem aby papa się smoliła tak jak przy segmentach od innych firm

 5. Hubert Pawlik

  Czyszczenie subitu oraz papy tymi segmentami jest bardzo przyjemne i efektywne

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882