-13%
,

Segment z węglikiem spiekanym (Scanmaskin, Wolff)

(5 opinii klienta)

Original price was: 125.00zł.Current price is: 109.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 0.00.

Efektywne ścieranie i polerowania betonu czy kamienia dzięki segmentowi z węglikiem spiekanym, przeznaczonym do marki Scanmaskin.

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment z węglikiem spiekanym sprawdza się idealnie podczas szlifowania wszelkich podłoży cementowych czy kamiennych. Jest do idealne narzędzie stosowane przy szlifierkach głowicowych i planetarnych marki Scanmaskin o złączu Redi-Lock. Polerowanie nawierzchni betonowych za pomocą segmentów pozwala się na szybką i efektywną pracę, a odpowiedni dobór gradacji i twardości pozwala na czyszczenie betonu i kamienia nawet o bardzo twardej lub miękkiej strukturze.

Segment do maszyny Scanmaskin zapewnia efektywne ścieranie i polerowania betonu czy kamienia

Narzędzia do obróbki powierzchni betonowych z węglikiem spiekanym przeznaczonych do produktów firmy Scanmaskin, sprawdzają się idealnie przy pracach na wszystkich etapach pracy. Wstępne zacieranie kamienia wykonane przy pomocy segmentów o niskiej gradacji trwale i skutecznie usunie rysy z betonu. Narzędzia do szlifowani posadzek o wyższej ziarnistości pozwolą niwelować wcześniejsze rysy przez co podnosząc ich stopień uzyskamy równą i estetyczną strukturę bez rys.

Podobnie do najlepszych kamieni szlifierskich, segmenty pozwalają na równanie i zacieranie posadzek wykonanych z marmuru, granitu czy lastryko. Specyficznie dobrana mieszanka metalicznego spoiwa sprawia, że wylewki czy beton polerowany mogą stać się odpowiednio dostosowane do wymagań. Szlifowanie asfaltu lanego, wapienia czy gresu nie stanowi problemu dla tego uniwersalnego narzędzia. Swoją skuteczność zawdzięcza latami wypracowanej recepturze, która sprawia, że segmenty z węglikiem spiekanym są wyborem profesjonalistów do szlifowania i polerowania wszelkich rodzajów jastrychu tj. cementowego, magnezjowego czy anhydrytowego.

 

Marka

,

Gradacja

, , ,

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zastosowanie

5 opinii dla Segment z węglikiem spiekanym (Scanmaskin, Wolff)

 1. Tomasz Sepra

  Segmenty Scanmaskin poradziły sobie bardzo dobrze z polerowaniem jastrychu cementowego na budowie.

 2. Kamil Pastera

  Używaliśmy tych segmentów do Scan Combiflex 500i i sprawdziły się znakomicie. Wyczyściły beton tak jak trzeba oraz montowanie ich jest bardzo proste.

 3. Aleksander

  Przy pracy z diamentowymi segmentami Scanmaskin nie miałem żadnych problemów, wszystko poszło gładko. Polerowanie wylewki było bardzo przyjemne i szybkie.

 4. Posadzkarstwo Warszawa

  Korzystamy z tych segmentów do szlifowania betonu na maszynie Scan Combifex i sprawdzają się dużo lepiej niż kamienie szlifierskie innych marek. Szczególnie polecam system szlifowania gradacjami 16,60,120 pozwalają uzyskać efekt po którym można śmiało wjechać padami do usuwania rys. Dodam, że przy polerowani posadzki anhydrytowej czy jastrychów warto użyć innej twardości niż przy lastryko bo efektywność rośnie. Ogólnie bardzo polecam sklep diamentowe.net.pl

 5. Flooring Masters

  Najlepszy stosunek ceny do jakości jaki znam. Segmenty do szlifowania betonu sprawdzają się dużo lepiej niż kamienie szlifierskie na szlifierkę kątową. Końcówki radzą sobie na miękkim jastrychu tak dobrze jak na twardym lastryko – zostanę stałym klientem

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882