-24%
, ,

Dysk szlifierki 250mm do zdzierania powłok, tarcza Blastrac Trelawny Golz King Bewag

Original price was: 980.00zł.Current price is: 749.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 749.00.

Wyprofilowany dysk o średnicy 250mm do planetarnych maszyn tj. Blastrac, Diamatic oraz szlifierek głowicowych, przeznaczony do usuwania smoły, subitu, papy, klejów

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

  • Wysyłka już od 13,99 zł
  • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Dysk szlifierki PKD do zdzierania najtrudniejszych powłok z zastosowaniem diamentu polikrystalicznego PCD. Narzędzie to zastosowane przy szlifierce głowicowej pozwala pozbyć się najtrudniejszych pokryć. Tarcza średnica 250mm sprawdza się przy planetarnych maszynach tj. Blastrac, Diamatic, Trelawny oraz innych szlifierkach głowicowych.

Nowoczesny Design
Obniżona masa, więcej przestrzeni na odsys urobku, obniżona temperatura pracy, dłuższa żywotność i równoczesne szlifowanie po zrywaniu powłok to tylko kilka z zalet jakie posiada tarcza do usuwania kleistych powłok o średnicy 250mm stosowana na szlifierkach do podłóg.

Tarcza do najtrudniejszych zastosowań
Wyprofilowany talerz o średnicy 250mm do planetarnych maszyn tj. Blastrac, Diamatic oraz innych szlifierek głowicowych np. Golz King Bewag. To bezkompromisowe rozwiązanie dedykowane jest do pracy z najtrudniejszymi powłokami jak kleiste smoły, lepik, subit czy papa. Nie tylko żywice epoksydowe czy syntetyczne, ale i wszelkiego rodzaju kleje i masy syntetyczne, winylowe, poliuretanowe czy bitumiczne usuwanie są płynnie i skutecznie przez ten potężny dysk. Co więcej, zdzieranie sztywnych warstw gumolitu, lenteksu czy linoleum oraz materiałów, dywanów czy wykładzin to środowisko, w którym tarcza sprawdzi się idealnie.

Tego typu dysk PCD to największy wyprofilowany dysk do zdzierania nawierzchni co przekłada się na wyjątkową produktywność i skuteczność pracy przy usuwaniu powłok.

Wielkość tarczy

250mm

Marka

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dysk szlifierki 250mm do zdzierania powłok, tarcza Blastrac Trelawny Golz King Bewag”
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882