Diamentowe.net - poznaj nas!

Szlifowanie polerowanie wylewki kamienia betonu

NAJLEPSZY PRODUCENT SEGMENTÓW I TARCZ DO SZLIFOWANIA BETONU

Już w 2011 roku testowaliśmy pierwsze narzędzia diamentowe a od tego czasu mamy za sobą setki prób i tysiące metrów kwadratowych szlifowania betonu i usuwania kleistych powłok. Dostarczamy segmenty do szlifierek planetarnych, tarcze, groszkowniki czy narzędzia frezujące i polerskie. Swoją wiedzę technologiczną początkowo rozwijaliśmy za granicą jednak obecnie zakład na Śląsku produkuje narzędzia diamentowe najwyższej jakości, które dostarczamy do naszych klientów. 

Lat doświadczenia
0
Udanych realizacji
0 +
Produktów
0
Najwyższej jakości
0 %

Pomagamy wybrać odpowiedni produkt

W naszej bazie wiedzy znajduje się wiele artykułów wyjaśniających jak wybrać narzędzia do szlifowania betonu, usuwania powłok kleju czy lakieru. Co więcej, możesz skorzystać z dedykowanego narzędzia do selekcji najlepszego produktu na podstawie twardości betonu, marki szlifierki planetarnej czy konkretnego zastosowania. Wejdź na stronę „Jak wybrać” i przekonaj się, które segmenty są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem do usuwania powłok i szlifowania betonu czy kamienia.

Tarcze dyski groszkownice pady do polerowania szlifowania groszkowania wylewki kamienia posadzek

Profesjonalna dystrybucja

Wysoka jakość segmentów

Zawsze przygotowani

Codziennie obsługujemy klientów, którym dostarczamy tarcze i segmenty do szlifowania kleistych powłok. Naszą misją jest być w pogotowiu, gdy szukasz odpowiedzi na pytanie, czym szlifować subit, lepik i klej. Dzięki współpracy z dostawcami wielu marek bez przerwy możesz na nas liczyć.

Dostawa

Zawsze kompleksowo

Od początku do końca dbamy o rezultaty i twoje zadowolenie. To właśnie takie podejście pozwala nam dostarczać diamentowe narzędzia ścierne do szlifowania kamienia i betonu największym firmom w branży. Już od pierwszego kontaktu możesz liczyć na wsparcie przy doborze segmentów i kamieni do obróbki podłóg betonowych.

Pomoc fachowców

Zawsze najważniejszy klient

Nie tylko twoim, ale i naszym celem jest najlepsze funkcjonowanie narzędzi do zdzierania kleju, przez co możesz być pewien, że stale dbamy o twoje zadowolenie. Odpowiedni dobór segmentów i tarcz do szlifowania powłok to pierwszy krok a wspólnie chcemy postawić ich zawsze więcej

Opinie o sklepie

"Zanim kupi się segment czy tarczę, warto zadzwonić do obsługi sklepu. Polecono mi zupełnie inny segment do usunięcia kleju niż początkowo chciałem, i faktycznie sprawdził się w 100% "
Pozytywna opinia na temat diamentowych narzędzi
Patryk Nowicki
"Kupujemy w tym sklepie od lat, własciewie od początku istnienia, nasza firma praktycznie nie zaopatruje się już nigdzie indziej. Najniższa cena na rynku, przy zachowaniu wysokiej jakości produktów"
Opinia na temat naszych produktów
Michał Kwaśniewski
"Zajmujemy się remontami, znamy nasze potrzeby, a mimo to właściciel sklepu pozytywnie nas zaskoczył oferując produkt, o którym nie wiedzieliśmy że może spełniać swoje zadanie lepiej niż wybrany przez nas."
Opinia użytkownika dotycząca tarcz
Paweł Śmiglewski
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882