-27%
,

Groszkownik do młotkowania betonu na szlifierkę kątową

Original price was: 1,750.00zł.Current price is: 1,270.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 1,270.00.

Profesjonalne narzędzie do śrutowania, groszkowania i młotkowania betonu za pomocą szlifierki kątowej

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

  • Wysyłka już od 13,99 zł
  • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Groszkownik do betonu mocowany przy szlifierce kątowej z gwintem M14 o średnicy 150mm pozwala uzyskać szorstką strukturę podłoża oraz nadać jej walory antypoślizgowe przy jednoczesnym wyeksponowaniu głębszej struktury kamienia. Możliwe jest założenie go nawet do najmniejszej kątówki i uzyskanie wyraźnych walorów estetycznych i funkcjonalnych.

Gęsty i sztywny materiał o dwukrotnie wyższej twardości od stali to węglik spiekany, który zastosowany na wypustkach, pinach i wzdłuż rolki groszkownicy przekłada się na wyjątkową skuteczność w młotkowaniu. Dzięki swojemu działaniu groszkownica na szlifierkę do betonu odsłania kruszywo tworząc idealnie jednorodną powierzchnię np. wyciągając na wierzch grubsze kamyczki z dołu posadzki. Uniwersalność pracy obrotowej groszkownicy na każdym, nawet sztywnym, kruchym czy miękkim podłożu gwarantuje wyśmienite dopasowanie. Używanie groszkownicy ze swoją kątówką przekłada się na możliwość osiągnięcia bardzo wysokiej przyczepności o profilu powierzchni CSP 6-7.

Najsilniejsze narzędzie w swojej klasie, zapewnia bezkompromisowe działanie

 

Narzędzie dedykowane jest do stosunkowo miękkich podłoży jednak pracując na zewnętrznych powierzchniach kostki, betonu czy kamienia również osiąga wyśmienite efekty. Zaprojektowanie do młotkowania z wykorzystaniem tarcia narzędzia typu Bush Hammer pozwala odkryć i uwidocznić grube kruszywo z niższych warstw betonu. Pozbywanie się mleczka cementowego nie stanowi żadnego problemu dla tego młota kamieniarskiego, dzięki czemu osiągniesz gruboziarniste podłoże o bardzo podwyższonym indeksie przyczepności.

 

Zastosowanie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Groszkownik do młotkowania betonu na szlifierkę kątową”
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882