-13%
,

Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (HTC)

(5 opinii klienta)

Original price was: 125.00zł.Current price is: 109.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 109.00.

Skuteczne diamenty do szlifierki HTC używane przy szlifowaniu i polerowaniu betonu, jastrychu czy kamienia

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment z węglikiem spiekanym sprawdza się idealnie przy szlifowaniu wszelkich podłoży cementowych czy kamiennych. Jest do idealne narzędzie stosowane przy szlifierkach głowicowych i planetarnych firmy HTC o złączu Ez Change.

Polerowanie betonu za pomocą segmentów przekłada się na długą i efektywną pracę, a odpowiedni dobór narzędzi pozwala na czyszczenie betonu i kamienia o bardzo twardej lub miękkiej strukturze. Niczym najlepsze kamienie szlifierskie, segmenty pozwalają na równanie i zacieranie posadzek z marmuru, granitu czy lastryko. Odpowiednia mieszanka metalicznego spoiwa sprawia, że wylewki czy beton polerowany mogą stać się odpowiednio dostosowane do wymagań. Szlifowanie asfaltu lanego, wapienia czy gresu nie stanowi problemu dla tego uniwersalnego narzędzia.

Najlepsze segmenty do szlifowania betonu
Swoją skuteczność zawdzięcza odpowiedniej recepturze, która sprawia, że segmenty z węglikiem spiekanym są najlepszym rozwiązaniem do szlifowania i polerowania wszelkich rodzajów jastrychu tj. cementowego, magnezjowego czy anhydrytowego. Narzędzia do obróbki powierzchni  do HTC sprawdzają się idealnie przy pracach na każdym etapie. Wstępne zacieranie betonu wykonane przy pomocy segmentów o niskiej gradacji trwale i skutecznie usunie rysy z kamienia i betonu. Segmenty do szlifowania podłóg o wyższej ziarnistości pozwolą niwelować wcześniejsze rysy przez co podnosząc ich stopień uzyskamy gładką i estetyczną strukturę powierzchni. Perfekcyjna skuteczność przy szlifowaniu i polerowaniu betonu

Marka

Gradacja

, , ,

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , ,

Zastosowanie

5 opinii dla Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (HTC)

 1. Robert Szpakowski – Installux

  Jest to najczęściej zamawiany przez nas segment, używamy praktycznie go od kilku miesięcy i póki co nie było żadnych narzekań od naszych pracowników. Warto przed zakupem zadzwonić do sklepu i pogadać z doradcą, gdyż np nam polecono segment o mniejszej gradacji niż początkowo zamawialiśmy i okazało się, że znacznie lepiej się sprawuje. Tak więc nie ma co brać za pewnik, tylko dzwonić i niech robią swoją robotę i polecają segmenty, które są najlepsze do tego, do czego są używane. Mimo, że na stronie są wypisane modele HTC do jakich pasuje, to ja osobiście wolę zawsze też zadzwonić i potwierdzić, żeby nie było jazd jak na pewnych aukcjach u konkurencji….

 2. Janusz Narwa

  Przy pracy na maszynie HTC 1500 ixT diamentowe segmenty uporały się z łatwością podczas równania wylewki .

 3. Wiesław Pień

  Ścieranie wapienia, w moim przypadku, nigdy nie było prostsze. Produkt godny polecenia ze względu przede wszystkim na jego wytrzymałość.

 4. Szymon Paler

  Diamentowe segmenty kolejny raz poradziły sobie wspaniale przy polerowaniu kamienia. Używałem ich przy pracy na maszynie HTC DURATIQ 5, sprostały zadaniu bezproblemowo.

 5. Budoradar

  Końcówki do szlifierki HTC przy niskich gradacja wręcz orają posadzkę, już prawie byliśmy zmuszeni do frezowania ale na szczęście te diamentowe wkładki do betonu świetnie się sprawdziły. Gorąco polecam też przetestować wyższe gradacje bo przy polerowaniu podłogi betonowej używaliśmy gradacji 120 i okazała się świetnym przygotowaniem pod kolejne kroki.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882