-13%
,

Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Husqvarna)

(5 opinii klienta)

Original price was: 125.00zł.Current price is: 109.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 109.00.

Ostrze do szlifierki Husqvarna, dzięki któremu z łatwością można równać, szlifować i polerować kamień czy beton

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Najlepsze segmenty do szlifowania betonu
Diamentowe segmenty z węglikiem spiekanym sprawdzają się bezkonkurencyjnie podczas zdzierania i szlifowania wszelkich podłoży betonowych czy kamiennych. Jest do najbardziej profesjonalne narzędzie stosowane przy szlifierkach głowicowych i planetarnych marki Husqvarna z uchwytem Redi Lock. Polerowanie betonu przy pomocy segmentów przekłada się na długą i efektywną pracę a odpowiedni dobór twardości i gradacji pozwala na czyszczenie betonu i kamienia o bardzo twardej lub miękkiej strukturze. Niczym najlepsze kamienie szlifierskie, segmenty odpowiadają za równanie i zacieranie posadzek z marmuru, granitu czy lastryko. Odpowiednia mieszanka metalicznego spoiwa sprawia tylko w procesie produkcyjnym pozwala uzyskać bezkompromisowe efekty.

Gwarancja najwyższej jakości
Wieloletnie testy potwierdzają, że wylewki czy beton polerowany mogą stać się odpowiednio przygotowane pod każdy rodzaj chemii pokrywającej. Szlifowanie asfaltu lanego, wapienia czy gresu nie jest żadnym problemem dla tego uniwersalnego narzędzia. Swoją skuteczność zawdzięcza odpowiedniej recepturze, która sprawia, że segmenty z węglikiem spiekanym są najlepszym rozwiązaniem do szlifowania i polerowania wszelkich rodzajów jastrychu tj. cementowego, magnezjowego czy anhydrytowego.

Segmenty o szerokim zastosowaniu
Narzędzia do obróbki betonowych powierzchni sprawdzają się idealnie przy pracach na każdym etapie. Wstępne zacieranie betonu wykonane przy pomocy segmentów o niskiej gradacji trwale i skutecznie usunie rysy z kamienia i betonu. Narzędzia do szlifowani podłóg o wyższej ziarnistości pozwolą wyeliminować wcześniejsze rysy przez co podnosząc ich stopień uzyskamy gładką i estetyczną strukturę nawierzchni.

Marka

Gradacja

, , ,

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , ,

Zastosowanie

5 opinii dla Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Husqvarna)

 1. Piotr Bartoszewski

  Podczas pracy na maszynie PG 510 diamentowe segmenty nie zawiodły, poradziły sobie znakomicie z nierównościami na betonie.

 2. Adrian Polowski

  Przy zdzieraniu lastryko segmenty Husqvarna w zupełności spełniły moje oczekiwania . Zdecydowanie mogę polecić

 3. Szlif-Pol

  Produkt bardzo dobry jakościowo, sprawdził się fantastycznie na budowie. Nie miał żadnych problemów ze szlifowaniem lastryko.

 4. Polerowanie betonu Kraków

  W ciągu ostatniego roku zrobiliśmy tymi segmentami z 10 tysięcy metrów kwadratowych i wiem, że żaden Polski producent nie ma takiej jakości. Polecam do szlifowania betonu czy kamienia. Gradacje są odpowiednie a ilość diamentu jest odpowiednia. To produkt godny polecania!

 5. Raf met

  Wkładki do wypożyczonej maszyny Husqvarna PG spisały się nawet lepiej niż zakładaliśmy. Szlifowanie jastrychu cementowego w garażu zaskoczyło nas wydajnością diamentowych segmentów i za to wielki plus. Ogólnie polecam sklep diamentowe.net.pl

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882