-13%
,

Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Janser)

(5 opinii klienta)

Original price was: 125.00zł.Current price is: 109.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 0.00.

Skuteczne szlifowanie betonu i kamienia ze szlifierkami głowicowymi marki Janser

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Bezkonkurencyjna jakość diamentowych segmentów
Segment z węglikiem spiekanym do maszyn marki Janser o złączu Quick Change sprawdza się bezkonkurencyjnie przy szlifowaniu wszelkich podłoży cementowych czy kamiennych. Jest do idealne narzędzie stosowane przy szlifierkach głowicowych i planetarnych takich jak Tri Varo. Polerowanie betonu za pomocą segmentów przekłada się na skuteczną i wydajną pracę a odpowiedni dobór narzędzi pozwala na szlifowanie i polerowanie betonu czy kamienia o bardzo twardej lub miękkiej strukturze. Niczym najlepsze kamienie szlifierskie, segmenty służą do równania i zacierania posadzek z marmuru, granitu czy lastryko. Odpowiednia mieszanka metalicznego spoiwa sprawia, że wylewki czy beton polerowany będą odpowiednio dostosowane do założeń. Zdzieranie asfaltu lanego, wapienia czy gresu nie stanowi problemu dla tego bezkonkurencyjnego w swojej klasie diamentowego narzędzia do szlifowania.

 

Skuteczne i efektywne segmenty do szlifowania betonu
Wyjątkową skuteczność wypracowana została dzięki odpowiedniej recepturze, która sprawia, że segmenty z węglikiem spiekanym są najlepszym rozwiązaniem do szlifowania i polerowania każdego rodzaju jastrychu tj. cementowego, magnezjowego czy anhydrytowego. Narzędzia do obróbki nawierzchni betonowych sprawdzają się idealnie przy pracach na każdym etapie. Wstępne zacieranie betonu wykonane przy pomocy segmentów o niskiej uziarnieniu trwale i skutecznie usunie zarysowania z kamienia i betonu. Narzędzia do szlifowani podłóg o wyższej ziarnistości pozwolą wykończyć i całkowicie pozbyć się wcześniejszych rys przez co podnosząc ich stopień uzyskamy gładką i estetyczną strukturę powierzchni.

Marka

Gradacja

, , ,

Twardość betonu

, ,

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , ,

5 opinii dla Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Janser)

 1. Robert Sioła

  Przy równaniu wylewki segmenty Janser płynnie i bez dużych rys wykonały swoją robotę.

 2. Paweł Pączek

  Diamentowe segmenty które zamontowaliśmy na maszynie BS330 bez trudu poradziły sobie ze szlifowaniem kamienia na budowie.

 3. Wiesław Paleta

  Kamienie szlifierskie do BG 250E które zakupiłem z tej strony są świetne w zadzieraniu wylewki. Polecam

 4. Lastryko Kielce

  Mamy Jansera BG 250 i te segmenty do szlifowania betonu bardzo dobrze sobie radzą na naszej szlifierce głowicowej. Myśle że gdyby założyć je na szlifierkę planetarną to polerowanie betonu byłoby jeszcze lepsze. Ogólnie bardzo polecam te diamentowe wkładki bo robią mega robotę przy miękkich posadzkach a nawet twardym lastryko. Na pewno zostaniemy stałbym klientem.

 5. Wiktor Dąb

  Diamentowe segmenty Janser sprawdził się znakomicie podczas czyszczenia jastrychu

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882