-13%
,

Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Lavina)

(5 opinii klienta)

Original price was: 125.00zł.Current price is: 109.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 0.00.

Diamenty do efektywnego szlifowania betonu, kamienia czy jastrychu szlifierkami planternymi Lavina

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Najlepszy segment do szlifowania betonu
Segment wykonany z zastosowaniem węglika spiekanego sprawdza się bezkonkurencyjnie przy szlifowaniu wszelkich podłoży cementowych i kamiennych. Jest do profesjonalne narzędzie stosowane przy szlifierkach głowicowych i planetarnych marki Lavina o złączu Quick Change. Polerowanie betonu przy użyciu segmentów przekłada się na długą i efektywną pracę a odpowiedni dobór narzędzi pozwala na czyszczenie betonu i kamienia o wyjątkowo twardej lub miękkiej strukturze. Jak najlepsze kamienie szlifierskie, segmenty pozwalają na równanie i zacieranie posadzek z marmuru, granitu czy lastriko. Odpowiednia receptura dobrana w procesie produkcji pozwala na uzyskanie metalicznego spoiwa sprawiającego, że wylewki czy beton polerowany staną się odpowiednio dostosowane do wymagań. Szlifowanie asfaltu lanego, wapienia czy gresu nie stanowi problemu dla tego bezkompromisowego narzędzia.

Bezkonkurencyjna skuteczność przy obróbce podłoży
Swoją skuteczność zawdzięcza odpowiedniemu dobraniu komponentów min. Z kobaltu i miedzi, które sprawia, że segmenty z węglikiem spiekanym są najlepszym rozwiązaniem do szlifowania i polerowania wszelkich rodzajów jastrychu tj. cementowego, magnezjowego czy anhydrytowego. Narzędzia do obróbki powierzchni betonowych sprawdzają się idealnie przy pracach na każdym etapie. Zacieranie betonu wykonane przy pomocy segmentów o obniżonej gradacji trwale i skutecznie usunie rysy z kamienia i betonu. Narzędzia do szlifowani podłóg o wyższej ziarnistości pozwolą niwelować wcześniejsze rysy przez co podnosząc ich stopień uzyskamy gładką i estetyczną betonową posadzkę.

Marka

Gradacja

, , ,

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zastosowanie

5 opinii dla Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Lavina)

 1. Adam

  Używaliśmy LAVINY 32M-X-E, ścieranie wylewki było nad wyraz proste i szybkie.

 2. Igor Wieder

  Kamienie szlifierskie Lavina sprawdziły się w zdzieraniu marmuru oraz szlifowania jastrychu. Produkt godny polecenia

 3. Epox Floors

  Te diamentowe segmenty do betonu stosujemy przy szlifierce Lavina LEU 16 i odbieramy je bardzo pozytywnie. Wkładki do maszyny do polerowania znajdują swoje zastosowanie przy miękkim i twardym betonie. Szlifujemy nimi podłogi już od ponad pół roku i nadal się nie zdarły. To jedne z najlepszych diamentowych segmentów na rynku a doradztwo pierwsza klasa. Polecam

 4. Paweł Kaliński

  Diamentowe segmenty podołały nawet twardemu betonowi. Polecam

 5. Szymon Sapło

  Kupuje piąty raz segment do Laviny 13GE. Mogę śmiało stwierdzić że warto, dobra jakość, cena.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882