-13%
,

Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Schwamborn)

(5 opinii klienta)

Original price was: 125.00zł.Current price is: 109.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 109.00.

Ostrze efektywnie ściera warstwy kamienia i betonu za pomocą szlifierki Schwamborn

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segmenty do maszyn Schwamborn z węglikiem spiekanym służą do szlifowania wszelkich podłoży cementowych czy kamiennych. Jest do najbardziej specjalistyczne narzędzie stosowane przy szlifierkach głowicowych i planetarnych. Niczym najlepsze kamienie szlifierskie, segmenty pozwalają na niwelowanie różnic wysokości i zacieranie posadzek z marmuru, granitu czy lastryko. Szlifowanie asfaltu lanego, wapienia czy gresu nie stanowi problemu dla tego uniwersalnego narzędzia. Polerowanie betonu za pomocą segmentów przekłada się na skuteczną i efektywną pracę, a odpowiedni dobór narzędzi pozwala na czyszczenie betonu i kamienia o bardzo twardym i miękkim kształcie wg. skali Mosha.

Segment z węglikiem spiekanym do Schwamborn to efektywne szlifowanie i ścieranie warstw kamienia i betonu. Odpowiednia mieszanka łączącego spoiwa sprawia, że wylewki czy beton polerowany staną się dostosowane zgodnie z zamysłem.  Swoją skuteczność zawdzięcza odpowiedniej recepturze, która sprawia, że segmenty z węglikiem spiekanym są cenionym wśród profesjonalistów rozwiązaniem do szlifowania i polerowania wszelkich rodzajów jastrychu tj. cementowego, magnezjowego czy anhydrytowego.

Narzędzia do szlifowania i polerowania powierzchni, takie jak segment z węglikiem spiekanym do maszyn Schwamborn, sprawdzają się idealnie przy pracach na każdym etapie. Wstępne zacieranie betonu wykonane przy pomocy segmentów o niskiej gradacji trwale i skutecznie usunie rysy z kamienia i betonu. Narzędzia do szlifowani podłóg o wyższej ziarnistości pozwolą niwelować wcześniejsze rysy przez co podnosząc ich stopień uzyskamy powierzchnię gładką i estetyczną.

Marka

Gradacja

, , ,

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , , , ,

Zastosowanie

5 opinii dla Segment do szlifowania betonu z węglikiem spiekanym (Schwamborn)

 1. Szlifowanie posadzek Adam Kopa

  Po szlifowaniu granitu segmentami o gradacji 30 z powierzchni zniknęły skazy. Produkt jak najbardziej godny polecenia

 2. Dawid

  Segmenty z węglikiem spiekanym Schwamborn znakominie poradziły sobie na maszynie DSM 530 przy równaniu betonu

 3. Parket God

  Wkładki zamawiamy do wypożyczanego Schwamborna DSM 250 i jesteśmy zadowolenia z efektów przy szlifowaniu i polerowaniu posadzek. Diamentowe segmenty do betonu nie mają problemów z gradacją, ziarnami oraz wydajnością. Tymi kamieniami szlifierskimi szczególnie dobrze poleruje się miękkie posadzki cementowe jak np. mixokret.

 4. Marcin Potrwa

  Po nieudanym wylaniu wylewki diamentowe segmenty Schwamborn fantastycznie spisały się równając wszystkie wtopy

 5. Franek Oleń

  Segmenty Schwamborn świetnie spisały się podczas usuwania jastrychu przy remoncie domu.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882