-8%
,

Segment PCD z ząbkami (HTC)

(5 opinii klienta)

Original price was: 179.00zł.Current price is: 165.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 165.00.

Agresywne ostrza z diamentem polikrystalicznymdo szlifierek HTC to rozwiązanie do usuwania najtrudniejszych powłok takich jak kleje czy smoła

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment HTC EZlock z zastosowaniem ostrzy z diamentu polikrystalicznego to ekstremalnie agresywne narzędzie do usuwania powłok. Ząbki PCD skrawają perfekcyjnie nawet najbardziej kleiste powłoki takie jak lepik, subit, papę czy smołę. Dzięki ogromniej twardości i niewielkiej powierzchni trącej nie rozgrzewają materiału zapobiegając smoleniu.

Diament PKD to narzędzie stosowane również przy skrawaniu z uwagi na swoją ekstremalnie długą żywotność i odporność na ścieranie. Istotnym elementem tego narzędzia są diamentowe belki z zastosowaniem węglika spiekanego co pozwala nie tylko szybko i agresywnie usuwać nawierzchnie, ale i równać naruszone struktury rys po skrawaniu.

Segmenty PKD to idealne narzędzie do pracy z lakierowanymi warstwami akrylu czy farby. Narzędzia kompatybilne są ze wszystkimi maszynami głowicowymi i dyskami o złączu Ez Change i Ez Hold. Założone na szlifierkę planetarną profesjonalne narzędzia do zdzierania powłok sprawdzają się przy usuwaniu kleju do płytek, glazury czy bardziej specjalistycznego kleju winylowego, poliuretanowego i lateksowego. Przewagą tego rozwiązania jest potężna moc skrawania, dzięki której czyszczenie żywicy epoksydowej czy syntetycznej nie stanowi żadnego problemu. Również stałe materiały wykładzin takie jak linoleum czy lenteks zrywane są tak efektywnie, jak płytki pcv, czy pilśniowe.

Ważnym aspektem pracy z segmentami PCD jest ich skuteczność, która jest na bardzo wysokim poziomie przy zdzieraniu nawet materiałowych podłoży takich jak juta, włóknina czy gąbka. Segmenty diamentowe PCD radzą sobie również przy usuwaniu uszczelniaczy masy szpachlowej i bitumicznej przez co stanowią najbardziej efektywne narzędzie przy zdzieraniu nawierzchni.

Wyjątkowo atrakcyjny stosunek ceny do możliwości powoduje, że jest to jeden z najlepiej się sprzedających segmentów z diamentem na naszej stronie. Użytkownicy maszyn HTC chwalą sobie jego niezawodność oraz trwałość. Skuteczność działania potwierdzona setkami testów przeprowadzonych przez współpracujące z nami firmy, zajmujące się na codzień usuwaniem trudnych powierzchni.

Najbardziej agresywne rozwiązanie do usuwania powłok, wyjątkowa skuteczność i efektywne działanie. Segment do HTC z ząbkami – teraz wyjątkowa jakość w niższej cenie!

Marka

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , ,

5 opinii dla Segment PCD z ząbkami (HTC)

 1. Usuwanie kleju Kalisz – Adam Wąs

  Diamentowe segmenty z węglikiem spiekanym świetnie zdarły smołę. Polecam

 2. Jan Walczyk

  Przy zdzieraniu smoły oraz kleju, diamentowe segmenty sprawdziły się wyśmienicie. Produkt godny polecenia

 3. Albert

  Na maszynie HTC GL 270 segmenty PCD spełniły moje oczekiwania podczas usuwania kleju winylowego

 4. Parkiet Expert

  Bardzo dobre narzędzie zrywaliśmy tym lakier na sali gimnastycznej i poszło jak z płakta, podobnie z uszczelniaczami i farbą, polecam

 5. Szymon Mitka

  Segmenty używane na maszynie HTC 950 RX sprawdziły się bardzo dobrze. Poradziły sobie bez problemu przy usuwaniu kleju

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882