,

Segment z rozproszonym PCD (Schwamborn)

(5 opinii klienta)

165.00

Segmenty Schwamborn to rozwiązanie między ścieraniem a skrobaniem posadzki betonowej

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment z rozproszonym diamentem polikrystalicznym PKD to hybrydowe połączenie agresywności skrawania i optymalnego równania. Dzięki segmentom PCD do maszyn Schwamborn pozbędziesz się cienkich warstw powłok bez żadnego problemu a ich optymalny kształt pozwoli równocześnie wygładzić podłoże nie generując zbędnych rys i zagłębień.

Perfekcyjne rozwiązanie między ścieraniem a skrobaniem

Zastosowanie specjalistycznego spoiwa pozwala korzystać z rozwiązania, które bezkompromisowo sprawdza się przy usuwaniu żywicy epoksydowej i syntetycznej. Wyjątkowość tego profesjonalnego narzędzia odzwierciedla się w procesie szlifowania uszczelniaczy czy masy szpachlowej oraz bitumicznej. Nie tylko kleje winylowe, poliuretanowe i lateksowe, ale również trwalsze podłoża jak wykładziny, gąbka czy włókniny i juta usuwane są bardzo skutecznie.

Ważnym aspektem narzędzia PCD jest fakt, że nie zalepia się przy szlifowaniu lakieru, akrylu czy farby, przez co stanowią najlepsze rozwiązanie dostępny do tego typu działań.

Segmenty PKD do specjalistycznego szlifowania pokryć, przeznaczone do maszych firmy Schwamborn,  łączą w sobie długowieczność diamentu polikrystalicznego i efektywność węglika spiekanego, przez co nawet tak smoliste podłoża, jak subit, smoła, papa czy lepik nie stanowią problemu przy zdzieraniu.

Marka

Twardość betonu

, ,

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , , , ,

5 opinii dla Segment z rozproszonym PCD (Schwamborn)

 1. Paweł Soliński

  Na maszynie DSM 450 diamentowe segmenty sprawdziły się bezproblemowo podczas usuwania papy

 2. Szlifowanie posadzek Kraków – Robert Grodzki

  Kupiłem te segmenty aby sprawdzić czy są warte kupna i nie żałuję. Segmenty bardzo dobrej jakości, przyjemnie się nimi szlifuję

 3. Kamil Garski

  Podczas szlifowania masy szpachlowej diamentowe segmenty spisały się bardzo dobrze

 4. Michał

  Częściej od tych stosujemy segmenty z ząbkami ale te też mamy w razie potrzeby usunięcia cienkiej powłoki szlifierką Schwamborn DSM 800 RC

 5. Grzegorz Kaliński

  Usuwanie żywicy epoksydowej segmentami poszło bardzo sprawnie

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882