-14%
,

Segment z węglikiem spiekanym (Trelawny Lafert Edco Errut)

Original price was: 399.00zł.Current price is: 345.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 0.00.

Specjalne kamienie szlifierskie do obróbki podłoży betonowych i kamiennych

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

  • Wysyłka już od 13,99 zł
  • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment z węglikiem spiekanym dedykowane do szlifowania wszelkich podłoży cementowych czy kamiennych. Jest do idealne narzędzie stosowane przy szlifierkach głowicowych i planetarnych marki Trelawny Lafert Edco Errut. Polerowanie nawierzchni betonowych za pomocą segmentów pozwala się na szybką i efektywną pracę, a odpowiedni dobór gradacji i twardości pozwala na czyszczenie betonu i kamienia nawet o bardzo twardej lub miękkiej strukturze.

Segment do maszyny Trelawny Lafert Edco zapewnia efektywne ścieranie i polerowania betonu czy kamienia

Narzędzia do obróbki powierzchni betonowych z węglikiem spiekanym przeznaczonych do produktów firmy Trelawny, Lafert, Edco, Errut sprawdzają się idealnie przy pracach na wszystkich etapach pracy. Wstępne zacieranie kamienia wykonane przy pomocy segmentów o niskiej gradacji trwale i skutecznie usunie rysy z betonu. Narzędzia do szlifowani posadzek o wyższej ziarnistości pozwolą niwelować wcześniejsze rysy przez co podnosząc ich stopień uzyskamy równą i estetyczną strukturę bez rys.

Podobnie do najlepszych kamieni szlifierskich, segmenty pozwalają na równanie i zacieranie posadzek wykonanych z marmuru, granitu czy lastryko. Specyficznie dobrana mieszanka metalicznego spoiwa sprawia, że wylewki czy beton polerowany mogą stać się odpowiednio dostosowane do wymagań. Szlifowanie asfaltu lanego, wapienia czy gresu nie stanowi problemu dla tego uniwersalnego narzędzia. Swoją skuteczność zawdzięcza latami wypracowanej recepturze, która sprawia, że segmenty z węglikiem spiekanym są wyborem profesjonalistów do szlifowania i polerowania wszelkich rodzajów jastrychu tj. cementowego, magnezjowego czy anhydrytowego.

 

Marka

, , , ,

Gradacja

, , ,

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , ,

Zastosowanie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Segment z węglikiem spiekanym (Trelawny Lafert Edco Errut)”
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882