, ,

Tarcza do pokryć spx

(5 opinii klienta)

397.00545.00

Precyzja i efektywność ukryta pod postacią tarczy SPX przekłada się na równoczesne szlifowanie i usuwanie pokryć ze szlifierką kontową

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Tarcza PKD do zdzierania powłok smolistych z węglikiem spiekanym. Dzięki zastosowaniu dodatkowego diamentowego segmentu pozwala jednocześnie zdzierać grube i klejące powierzchnie oraz szlifować beton unikając pozostawiania głębokich rys i zagłębień.

Najlepsze narzędzie PCD do usuwania kleju po płytkach pcv pilśniowych oraz syntetycznych jak klej winylowy, poliuretanowy czy lateksowy. Ścieranie materiałów jak juta, włóknina czy gąbka nie stanowią żadnego problemu. Podobnie bardziej sztywne powierzchnie jak linoleum, gumolit czy lenteks to podłoża, na których praca tym narzędziem sprawdza się idealnie.

Precyzja i efektywność ukryta pod postacią tarczy SPX

Szlifowanie żywicy epoksydowej oraz syntetycznej jest dzięki tej tarczy tak proste, jak czyszczenie farby, akrylu czy lakieru. Nawet najbardziej lepiące się materiały jak lepik, smoła, subit czy papa to idealne środowisko dla tarczy PKD.

Dzięki zastosowaniu diamentu polikrystalicznego praca tą tarczą na szlifierkach kątowych daje wyważenie między kamieniami szlifierskimi a ostrzami PCD.

Narzędzie to stworzone jest dla najbardziej wymagających specjalistów, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, jak usunąć najtrudniejsze powłoki.

Wielkość tarczy

, ,

Otwór montażowy

,

5 opinii dla Tarcza do pokryć spx

 1. Mateusz Różyc – parkiety Wrocław

  Klasa sama w sobie, tarcza zebrała masę kleju przy nie zostawianiu wielkich rys jak inne produkty do usuwania kleju

 2. Paweł Kosa

  Tarcza w porządku bo może i szlifować i usuwać kleje ale my znacznie częściej pracujemy na tej złotej bo jest dużo bardziej wydajna. Polecam ale nie zawsze

 3. Robert Kamiński

  Przy ścieraniu włókniny tarcza poradziła sobie wyśmienicie. Nie było żadnych problemów z tarczą, polecam

 4. Szlifowanie posadzek Katowice – Szymon Datek

  Tarcza sprawdziła się bez zarzutów podczas usuwania kleju po płytkach PCV

 5. Adam Kajko

  Tarcza do czyszczenia kleju sprawdziła się bardzo dobrze. Polecam

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882