-13%
, , , ,

Tarcza do usuwania kleistych powłok

(5 opinii klienta)

299.00399.00

Poprzednia najniższa cena: 0.00.

Profesjonalna tarcza do usuwania najtrudniejszych powłok zapewnia agresywną pracę i skuteczne zdzieranie warstw kleju, żywicy, smoły czy papy

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Specjalista od usuwania kleju

Specjalistyczne narzędzie do usuwania najtrudniejszych powłok stosowane przez najlepszych profesjonalistów. Solidna 7mm konstrukcja dzięki zminimalizowanej powierzchni drącej usuwa powłoki nie nagrzewając ich. Skrawanie ząbkami z diamentu polikrystalicznego pozwala usunąć najtrudniejsze powłoki z betonu. Tarcza zakładana na szlifierkę kątową to wszystko czego potrzebujesz by zeszlifować najtrudniejsze pokrycia takie jak klej po parkiecie, subit, papa czy smoła.Tarcza PCD do usuwania powłok z diamentem polikrystalicznym PKD. Wyjątkowością tego narzędzia jest zastosowanie skrawających ostrzy PCD, dzięki którym zdzierana powłoka nie smoli się ani nie roztapia. Tarcza PKD cechuje się żywotnością liczoną w setkach metrów kwadratowych.

Diament polikrystaliczny to jeden z najtrwalszych materiałów stosowanych w narzędziach, przez co mała powierzchnia tarcia pozwala na zdzieranie kleju poliuretanowego, bitumicznego czy lateksowego. To najbardziej specjalistyczne narzędzie do czyszczenia pokryć takich jak smoła, subit, lepik czy papa. Wyzwaniem dla tarczy PCD nie są nawet tak wymagające powłoki jak żywice epoksydowe i syntetyczne.

Genialne efekty działania, agresywna praca i skuteczne zdzieranie powłok

Narzędzie to odnajduje się w szlifowaniu gumolitu, linoleum, lenteksu czy płytek pilśniowych pcv. Wszelkiego rodzaju szlifowanie uszczelniaczy takich jak masa bitumiczna czy szpachlowa jest bezproblemowo możliwe do wykonania dzięki temu potężnemu narzędziu.

Ważnym elementem takiego produktu jest nie tylko ostrze, ale i wyważenie i niełamliwa konstrukcja. Każda tarcza PKD jest indywidualnie sprawdzana komputerowo, aby stanowiła długo służące narzędzie prawdziwego profesjonalisty.

Waga 1 kg
Wymiary 15 × 15 × 5 cm
Wielkość tarczy

, ,

5 opinii dla Tarcza do usuwania kleistych powłok

 1. Studio Parkiet

  Niesamowita wydajność, tarczą zrobiłem już kilka pomieszczeń dalej działa jak nowa. Polecam szczególnie do kleju po parkiecie.

 2. Beton Straw

  Robimy tym boki na halach wielkopowierzchniowych, serio sie sprawdza.

 3. Damian Ciekas

  Ciężka ale dzięki temu nie drga. Polecam

 4. Kozoneks

  Tarcza świetnie spisuje się przy usuwaniu resztek po smole. Oderwaliśmy papę na dachu i nic poza tym nie dawało sobie rady

 5. Subit ekspert

  Polecam do zrywania kleju po betonie. Tarcza świetnie usuwa resztki subitu.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882