,

Groszkownice Bush Hammer do młotkowania (Janser)

(5 opinii klienta)

299.00

Najsilniejsze narzędzie Janser do śrutowania, groszkowania i młotkowania betonu

EAN: 5905610802486 Kategorie: ,

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Gęsty i sztywny materiał o dwukrotnie wyższej twardości od stali to węglik spiekany, który zastosowany na wypustkach, pinach i wzdłuż rolki groszkownicy przekłada się na wyjątkową skuteczność w młotkowaniu. Dzięki swojemu działaniu Bush Hammer odsłania kruszywo tworząc idealnie jednorodną powierzchnię wyciągając na wierzch grubsze kruszywo z dołu posadzki. Wyjątkowość tego narzędzia potwierdza ekstremalnie wysoka wydajność i niebywała odporność na zużycie. Uniwersalność pracy groszkownicy na każdym typie nawierzchni, nawet na sztywnym, kruchym czy miękkim podłożu gwarantuje wyśmienite dopasowanie. Używanie groszkownicy ze swoją szlifierką planetarną Janser o złączu Quick Change przekłada się na możliwość osiągnięcia bardzo wysokiej przyczepności o profilu powierzchni CSP 6-7.

Najsilniejsze narzędzie w swojej klasie, zapewnia bezkopromisową i sprawną prace

Ta profesjonalna groszkownica to narzędzie do najtrudniejszych podłoży a praca nią na maszynach typu Tri Varo pozwala dostrzec ogromny potencjał tkwiący w tym rozwiązaniu. Sprawdza się bezkonkurencyjnie pracując na zewnętrznych powierzchniach kostki, betonu, kamienia czy lastryko. Zaprojektowanie do młotkowania z wykorzystaniem tarcia narzędzia typu Bush Hammer pozwala odkryć i uwidocznić grube kruszywo z niższych warstw betonu.

Pozbywanie się mleczka cementowego nie stanowi żadnego problemu dla tego młota kamieniarskiego, dzięki czemu osiągniesz gruboziarniste podłoże o bardzo podwyższonym indeksie przyczepności.

Marka

Zastosowanie

Twardość betonu

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , ,

5 opinii dla Groszkownice Bush Hammer do młotkowania (Janser)

 1. Betony Kozienice

  Mamy ten groszkownik do młoteczkowania betonu na swojej szlifierce do betonu Janser BSM 400 – ogólnie jestem bardzo zadowolony a szczególnie z żywotności bo po trudnych doświadczeniach z Janserem ciężko było się przekonać. Stosujemy go jako alternatywę śrutowania betonu bo można dzięki temu uzyskać efekt betonu kolcowanego.

 2. Lavina Groszkowanie

  Mamy ten groszkownik do młotkowania betonu na szlifierce Lavina 16 i czasem niwelujemy tym miękkie posadzki jastrychowe. Polecam.

 3. Michał Zbyt

  Wszystko zgodne z opisem, młotkownik przyszedł i zastąpił nam śrutownicę do betonu.

 4. Epoxy Kraków

  Mamy to na Janserze Tri Varo 500 i świetnie się sprawcza do zwiększania przyczepności posadzki betonowej pod żywice

 5. Wylewki Maszynowe Paweł Karcz

  Nie ma co gadać to najlepsza narzędzie do groszkowania betonu. Polecam szczególnie dobrze dociążyć maszynę i spróbować szlifowania wylewki betonowej – zyskuje mega przyczepność.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882