,

Groszkownik BHT Bush Hammer do młotkowania (Husqvarna)

(5 opinii klienta)

299.00

Narzędzie do Husqvarna o złączu Redi-Lock efektywnie odkrywa kruszywo i groszkuje beton

EAN: 5905610802455 Kategorie: ,

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Używanie groszkownicy ze swoją szlifierką planetarną Husqvarna o złączu Redi-Lock przekłada się na możliwość osiągnięcia bardzo wysokiej przyczepności o profilu powierzchni CSP 6-7. Ta profesjonalna groszkownica to narzędzie do najtrudniejszych podłoży a praca nią pozwala wydobyć ogromny potencjał tkwiący w tym rozwiązaniu.

Rolka z pinami wykonanymi z węglika spiekanego którego trwałość jest większa niż stal to wyjątkowe narzędzie do odsłaniania kruszywa tworząc jednorodną strukturę. Materiał zastosowany na pokryciu rolki groszkownicy zapewnia wyjątkową skuteczność w młotkowaniu.

Wyjątkowość tego narzędzia potwierdza ekstremalnie wysoka wydajność i ogromna odporność na zużycie. Uniwersalność pracy groszkownicy na sztywnym, kruchym czy miękkim podłożu gwarantuje wyśmienite dopasowanie do każdej nawierzchni.

Usuwanie mleczka cementowego nie stanowi żadnego problemu dla tego młota kamieniarskiego, dzięki czemu osiągniesz gruboziarniste podłoże o bardzo wysokim indeksie przyczepności oraz rozbijesz wszelkie zgrubienia i zniwelujesz podłoże.

Narzędzie odpowiednie jest do pracy na zewnętrznych powierzchniach kostki, betonu, kamienia czy lastryko. Zaprojektowanie do młotkowania z wykorzystaniem tarcia oprzyrządowanie typu bush hammer pozwala odkryć i uwidocznić grube kruszywo z niższych warstw betonu.

Marka

Średnica dysku

,

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , ,

Twardość betonu

, ,

5 opinii dla Groszkownik BHT Bush Hammer do młotkowania (Husqvarna)

 1. Flooring Sosnowiec

  Groszkowanie betonu na Husqvarnie pg 530 przebiegło należycie żywotność kolców na rolce też bardzo dobra

 2. Posadzki żywiczne Warszawa

  Polecam do młoteczkowania posadzek przed żywicą epoksydową bo zwiększa się przyczepność

 3. Damian Bugas

  Groszkownik na szlifierkę Husqvarna pg 280 działa należycie – wyszedł szorstki beton prawie jak śrutowany

 4. Michał Woś

  Pierwszy raz pracuje tym sprzętem ale już wiem, że zostanie ze mną na lata. Groszkownik sprawdza się świetnie przy robieniu szorstkiej przygotówki pod nakładanie żywicy albo tam gdzie chcemy stworzyć chropowaty beton.

 5. Rental Szczecin – wypożyczalnia maszyn budowlanych

  To jest najczęściej kupowane narzędzi do Husqvarny w naszej wypożyczalni. Groszkownik świetnie sprawdza się do szlifowania betonu i usuwania cienkich powłok i najlepiej takich sztywnych to klienci są zawsze mega zadowoleni.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882