,

Segment PCD z ząbkami (Lavina)

(1 opinia klienta)

165.00

Ostrza do zdzierania nawet najbardziej kleistych powłok ze szlifierkami marki Lavina

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

  • Wysyłka już od 13,99 zł
  • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment Lavina Quick Change z ostrzami wykonanymi diamentu polikrystalicznego to bardzo agresywne narzędzie do usuwania wszelkich nawierzchni. Ząbki PCD skrawają perfekcyjnie nawet najbardziej kleiste powłoki takie jak lepik, subit, papę czy smołę. Dzięki ponadprzeciętnej twardości i niewielkiej powierzchni trącej nie rozgrzewają materiału zapobiegając rozmazywaniu.

Diament PKD to narzędzie stosowane również przy skrawaniu z uwagi na swoją wyjątkowo długą żywotność i odporność na ścieranie. Ważnym elementem tego narzędzia są wzdłużne diamentowe belki z zastosowaniem węglika spiekanego co ułatwia nie tylko szybko i agresywnie usuwać nawierzchnie, ale i równać naruszone struktury zagłębień po skrawaniu.

Segmenty PKD to idealne narzędzie do pracy z lakierowanymi warstwami akrylu czy farby. Założone na planetarną szlifierkę komponują się z wszystkimi złączami Quick Change QC lub płytkami adaptacyjnymi szlifierek jedno i trójgłowicowymi.

Segmenty to profesjonalne narzędzia do zdzierania powłok sprawdzają się przy usuwaniu kleju do płytek, glazury czy bardziej specjalistycznego kleju winylowego, poliuretanowego i lateksowego. Przewagą tego rozwiązania jest potężna moc zdzierania, dzięki której czyszczenie żywicy epoksydowej czy syntetycznej nie stanowi żadnego problemu. Ponadto stałe materiały wykładzin takie jak linoleum czy lenteks zrywane są tak efektywnie, jak płytki pcv, czy pilśniowe.

Ważnym aspektem pracy z segmentami PCD jest ich niebywała skuteczność, która jest na bardzo wysokim poziomie przy zdzieraniu nawet materiałowych podłoży takich jak juta, włóknina czy gąbka. Segmenty diamentowe PCD radzą sobie również przy usuwaniu uszczelniaczy masy szpachlowej i bitumicznej przez co są to najbardziej efektywne narzędzie do zdzierania nawierzchni.

Najlepsze ostrza do zdzierania powłok, wybitne rezultaty działania i genialna jakość

Marka

Zastosowanie

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 opinia dla Segment PCD z ząbkami (Lavina)

  1. Coatings ppl

    Bardzo dobre segmenty do zdzierania wszystkich typów powłok. Zawsze przed zamówieniem warto zadzwonić do doradcy, który segment Lavina wybrać. MY najczęściej stosujemy po prostu dwa żabki PCD i świetnie usuwają powłoki kleju czy subitu.

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882