,

Groszkownik Ravenger do młotkowania (HTC)

(5 opinii klienta)

1,745.001,990.00

Narzędzie HTC do znacznego usuwania powłok i betonu zapewnia skuteczne groszkowanie, śrutowanie i młotkowanie

EAN: 5905610802462 Kategorie: ,

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

 • Wysyłka już od 13,99 zł
 • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Groszkownik Ravenger do młotkowania do maszyn HTC – ogromnie gęsty i sztywny materiał o dwukrotnie wyższej twardości niż stal to węglik spiekany, który zastosowany na pokryciu rolki groszkownicy zapewnia wyjątkową skuteczność w młotkowaniu. Dzięki swojemu działaniu odsłania kruszywo tworząc idealnie jednorodną powierzchnię. Wyjątkowość tego narzędzia potwierdza bardzo wysoka wydajność i ogromna odporność na zużycie.

Uniwersalność pracy groszkownicy na sztywnym, kruchym czy miękkim podłożu gwarantuje wyśmienite dopasowanie. Używanie groszkownicy ze swoją szlifierką planetarną przekłada się na możliwość osiągnięcia bardzo wysokiej przyczepności o profilu powierzchni CSP 6-7.

Ta profesjonalna groszkownica to narzędzie do najtrudniejszych podłoży, a praca nią pozwala dostrzec ogromny potencjał tkwiący w tym rozwiązaniu. Sprawdza się wyśmienicie pracując na zewnętrznych powierzchniach kostki, betonu, kamienia czy lastryko.

Zaprojektowanie do młotkowania z wykorzystaniem tarcia oprzyrządowanie typu bush hammer pozwala odkryć i uwidocznić grube kruszywo z niższych warstw betonu. Usuwanie mleczka cementowego nie stanowi żadnego problemu dla tego młota kamieniarskiego, dzięki czemu osiągniesz gruboziarniste podłoże o bardzo wysokim indeksie przyczepności.

Marka

Średnica dysku

, ,

Kompatybilność z maszynami

, , , , , , , ,

Zastosowanie

Twardość betonu

, ,

5 opinii dla Groszkownik Ravenger do młotkowania (HTC)

 1. Flooring Max

  Po prostu polecam – dużo lepsze niż te HTC Ravanger zielone co kupiłem w zagranicznej dystrybucji. Na pewno zostanę stałym klientem tutaj

 2. Groszkowanie betonu

  Mega produkt! Nie wiedziałem, że takie coś jest na rynku a jak tylko zaczęliśmy z tego korzystać to staramy się często używać tego do groszkowania betonu. Polecam szczególnie do równania miękkich powierzchni np. piaskowca albo jastrychu

 3. Coating Export

  Próbowaliśmy tym groszkownikiem równać posadzkę betonową na pojeździe przed stacją benzynową i wyszło świetnie. Polecam do zwiększenia przyczepności betonu.

 4. HTC Systems

  Młoteczkowanie betonu na piątkę, ogólnie produkt warty posiadania przez każdego wykonawca a szczególnie jak się ma maszynę HTC DURATIQ 6 czy 8

 5. Damian Pawelec

  Polecam wszystko jak w opisie i narzędzie spisuje się do robienia szorstkiego betonu

Dodaj opinię
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882