-10%
,

Segment z ząbkami PCD (Trelawny Lafert Edco Errut)

Original price was: 445.00zł.Current price is: 399.00zł.

Poprzednia najniższa cena: 399.00.

Podłużne segmenty do usuwania kleistych powłok

KUP do godz. 15.00 a wyślemy jeszcze dzisiaj!

  • Wysyłka już od 13,99 zł
  • Gwarancja zwrotu do 14 dni

Segment PCD do maszyn Trelawny Lafert Edco Errut z użyciem ostrzy z diamentu polikrystalicznego to maksymalnie agresywne narzędzie do usuwania powłok. Ząbki PKD zrywają perfekcyjnie nawet najbardziej kleiste powłoki takie jak lepik, subit, papę czy smołę. Dzięki ogromniej twardości i niewielkiej powierzchni trącej nie podnoszą temperatury podłoża zapobiegając smoleniu.

Segment PCD z ząbkami to szybkie i skutecznie usuwanie najtrudniejszych powłok

Diament PKD to narzędzie stosowane również przy skrawaniu z uwagi na swoją ekstremalnie długą żywotność i odporność na ścieranie. Istotnym elementem tego narzędzia są poprzeczne belki z zastosowaniem węglika spiekanego co pozwala nie tylko szybko i agresywnie usuwać nawierzchnie, ale i profilować naruszone powierzchnie zagłębień po skrawaniu. Segmenty PKD to najbardziej skuteczne narzędzie do pracy z lakierowanymi warstwami akrylu czy farby. Założone na głowicową szlifierkę diamentowe narzędzia do zdzierania powłok sprawdzają się przy usuwaniu kleju do płytek, glazury czy nawet kleju winylowego, poliuretanowego i lateksowego. Przewagą tego rozwiązania jest potężna moc skrawania wykorzystywana dzięki szlifierce planetarnej, dzięki której czyszczenie żywicy epoksydowej czy syntetycznej nie stanowi żadnego problemu. Tak jak i kleiste tak i stałe materiały wykładzin takie jak linoleum czy lenteks zrywane są tak efektywnie, jak płytki pcv, czy pilśniowe. Ważnym elementem pracy z segmentami PCD jest ich produktywność, która jest na bardzo wysokim poziomie przy zdzieraniu również materiałowych podłoży takich jak juta, włóknina czy gąbka.

Segmenty diamentowe PKD Trelawny Lafert Edco radzą sobie również przy usuwaniu uszczelniaczy masy szpachlowej i bitumicznej co zaświadcza o światowej klasie tego maksymalnie skutecznego rozwiązania do usuwania pokryć powierzchni betonowych.

Marka

, , , ,

Kompatybilność z maszynami

, , ,

Zastosowanie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Segment z ząbkami PCD (Trelawny Lafert Edco Errut)”
Koszyk
Scroll to Top
+48 794 463 882